Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš na kartonu, 33 x 25 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Duchoslav.Žák a spolupracovník Josefa Navrátila, krajinář a malíř zátiší.Autor viz T 1/180.